به پرتال شاراکس خوش آمدید

استفاده آلوورا برای تولید زخم پوش های پوستی

توسط : SHARAX تاریخ :‌ 1 بهمن 1401, 13:38 دسته بندی : وبلاگ / مقالات آلوورا

آلوورا یک گیاه معجزه گر می باشد، که در بسیاری از صنایع زیبایی و درمان زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، آلوورا یک درمان کننده طبیعی برای بسیاری از بیماری ها و زخم های پوستی می باشد، از آلوورا برای درمان مشکلات پوستی می توان هم به صورت طبیعی استفاده کرد و هم امروزه؛ در ساخت بسیاری از کرم ها و موارد پوستی مختلف شیمیایی از آن آلوئه ورا استفاده می شود.

 

آلوئه ورا خواص بسیار زیادی برای پوست و مو دارد، آلوورا سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد که یکی از مهم ترین نیاز های پوست می باشد، آلوئه ورا سرشار از پلی ساکارید ها می باشد، که خاصیت آبرسانی دارد و یک ضدالتهاب قوی می باشد، پلی ساکارید ها از بهترین گزینه ها برای درمان خارش ها و سوزش های پوستی می باشند.

 

آلوورا سرشار از ویتامین C و A و E می باشد که از ویتامین های ضروری و مورد نیاز برای پوست می باشند، به دلیل وجود همین مواد در ژل آلوورا ، این گیاه به یکی از بهترین و مناسب ترین روش های درمانی برای پوست تبدیل شده است، امروزه دانشمندان و محققان توانسته اند که زخم پوش هایی را با استفاده از عصاره ژل آلوورا تولید کنند که در برخی از بیماری های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، که در ادامه مراحل تولید این زخم پوش های پوستی را بررسی می کنیم.

 

گیاه آلوورا

 

زخم پوش های پوستی حاوی آلوورا

 

زخم پوش های حاوی آلوورا، برای ترمیم زخم های پوستی و میکروبی بسیار مفید می باشند، در سال های گذشته که این زخم پوش های پوستی تولید نشده بودند، معمولا ژل آلوئه ورا، را به صورت مستقیم روی پوست قرار می دادند، که این مسئله ممکن بود، باعث بروز التهاب و حساسیت شود، اما با تولید این زخم پوش های پوست، میزان ژل آلوورا و سایر مواد ترکیبی در زخم پوش ها، در آزمایشگاه ها، بررسی می شود، بنابراین امکان بروز حساسیت های پوستی در استفاده از زخم پوش های پوستی حاوی آلوورا، بسیار کم تر می باشد.

 

پژوهشگران توانسته اند، که با بررسی خاصیت های ضدمیکروبی، نانوالیاف توانسته اند در زمینه درمان جراحات پوستی، پیشرفت چشمگیری داشته باشند، بنابراین توانسته اند که با خواص بیولوژیکی آلوورا یک زخم پوش، بدون عوارض جانبی تولید کنند  در اختیار عموم مردم قرار دارند، تا در صورت بروز هرگونه زخم های پوستی از آن ها استفاده شوند.

 

همچنین در این تحقیقات توانسته اند که عصاره گیاه آلوورا، را بدون هیچ تغییر در ساختار و ترکیب آن ها استخراج کنند و در ساخت و تولید زخم پوش های پوستی از آن استفاده کرد.

 

این روش استخراج آلوورا، بدون هیچ هیچ گونه تغییر در خواص بیولوژیکی و شمیایی این گیاه یکی از ویژگی های مثبت در تولید زخم پوش های پوستی به کمک آلوورا می باشد.

 

از این زخم پوش های پوستی حاوی آلوورا، در درمان زخم های پوستی ناشی از سوختگی، بریدگی، اگزما، زخم ها و ... استفاده می شود این زخم پوش ها در مقایسه با داروهای گران قیمت پوستی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

 

مطالب مشابهارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت صنایع نوآوران عتیق است.
انصراف
فروش ویژه دایس و پودر آلوئه ورا