به پرتال شاراکس خوش آمدید

آلوورا و پرپشت شدن ابرو

توسط : SHARAX تاریخ :‌ 5 فروردین 1402, 13:38 دسته بندی : وبلاگ

آلوورا یکی از تاثیرگذار ترین گیاهان دارویی می باشد که بسیار برای پوست و مو مفید می باشد، در چندین سال اخیر از آلوورا در بسیار از محصولات مراقبتی پوست و مو استفاده می شود. هرچند که میتوان از ژل خام این گیاه برای مراقبت از پوست و مو استفاده کرد، یکی از تاثیرات شگفت انگیز آلوورا پرشت شدن ابرو ها می باشد، آلوئه وراسرشار از ویتامین‌های A، C وEاست که هر سه این ویتامین‌ها به گردش سلولی کمک می‌کنند و باعث افزایش رشد مو و ابرو و پرپشت شدن آن ها می شود.

 

آلوورا و پرپشت شدن ابرو

 

فولیک اسید و b12 موجود در آلوورا از ریزش ابرو های شما جلوگیری می کند، شما می توانید برای پرپشت شدن ابرو های خود، از ژل آلوورا به تنهایی و یا از ترکیب آن با سایر مواد طبیعی استفاده کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا چند ترکیب قوی از آلوورا برای پرپشت شدن ابرو هایتان را به شما اموزش دهیم.

 

 

آلوورا و خداحافظی با ریزش ابرو

 

یکی از مهم ترین مواردی که دلیل ریزش و کم شدن ابرو ها می باشد، کمبود ویتامین های گروه B و کلاژن می باشد و آلوئه ورا سرشار از ویتامین B12 و کلاژن می باشد که ار ریزش و سست شدن موهای ابروهایتان جلوگیری می کند.

کلاژن موجود در آلوورا علاوه بر کنترل ریزش ابرو، باعث شفافیت پوست اطراف ابروها نیز می شود و از افتادگی پوست اطراف ابرو نیز جلوگیری می کند، بنابراین با مصرف آلوئه وا هم می توانید ابروهای پرپشتی داشته باشید و هم پوست شفافی داشته باشید.

آلوورا سرشار از کراتین است و کراتین موجود در ژل آلوئه ورا از شکنندگی ابرو ها جلوگیری می کند و همچنین باعث حالت پذیری بهتر ابروهایتان می شود.

 

 

ماسک آلوورا برای پرپشت شدن ابروها

 

میتوان گفت بهترین و ساده ترین روش برای استفاده از گیاه شگفت انگیز آلوئه ورا برای پرشت شدن ابرو ها، استفاده از ژل خام آلوورا می باشد، میتوانید به راحتی ژل آلوورا، را روی ابرو های خود بمالید و پس از گذشت چند ساعت آن را بشویید، البته قابل به ذکر است که ترکیب آلوورا با سایر مواد معدنی هایی برای رشد ابرو ها موثر است، بسیار تاثیر گذار است. در ادامه آموزش چند ماسک برای پرپشت شدن ابرو را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

 

ماسک آلوورا و روغن کرچک

مواد مورد نیاز : آلوورا، روغن کرچک و پودر شنبلیله

1 فنجان ژل آلوورا، 2 قاشق غذاخوری روغن کرچک و 2 قاشق غذاخوری پودر شنبلیله را با یکدیگر ترکیب کنید، سپس این ترکیب را روی ابرو های خود بمالید و اجازه دهید 2 الی 3 ساعت روی ابروهایتان بمالید، سپس بشویید.

 

ماسک آلوورا و عسل

مواد مورد نیاز : ژل آلوورا، روغن نارگیل و عسل

5 قاشق غذاخوری ژل آلوورا، 3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل و 2 قاشق غذاخوری عسل را با یکدیگر ترکیب کنید و به روی ابرو های خود بمالید و به آرامی ماساژ دهید، 30 دقیقه الی 1 ساعت اجازه دهید ماسک روی ابروهایتان بماند و سپس بشویید.

 

ماسک آلوورا و روغن زیتون

مواد مورد نیاز : ژل آلوورا، روغن زیتون و زرده تخم مرغ

4 قاشق غذا خوری ژل آلوورا تازه، 3 قاشق غذا خوری روغن زیتون و 1 عدد زرده تخم مرغ را با یکدیگر ترکیب کنید، این مواد را به اندازه ای با یکدیگر مخلوط کنید که ترکیبی صاف و یکدست به وجود بیاید، ترکیب را روی ابروهای خود بمالید و پس از نیم ساعت بشویید.

 

ماسک آلوورا و آب پیاز

مواد مورد نیاز : آب پیاز و ژل تازه آلوورا

2 قاشق غذا خوری و 2 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا، را با یکدیگر ترکیب کنید تا یکدست شود، سپس این ترکیب را به مدت نیم ساعت روی ابرو های خود قرار دهید و سپس بشویید.

 

 

چند نکته درباره استفاده از آلوورا برای پرپشت شدن ابرو

 

استفاده از آلوورا؛ هیچ محدودیتی ندارد و آلوورا به عنوان یک ماده کاملا بی خطر شناسایی شده است، اما ممکن است که برخی از افراد به مواد این گیاه حساسیت داشته باشند، بنابراین قبل از استفاده از آلوورا، مقداری از ژل آلوورا را روی پوست مچ دست خود تست کنید و حداقل 2 ساعت و حداکثر 4 ساعت صبر کنید، اگر هیچ نشانه ای از حساسیت مانند التهاب، سوزش، خارش، قرمزی و ... را مشاهده نکردید می توانید با اطمینان خاطر از آلوورا استفاده کنید.

 

مطالب مشابهارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت صنایع نوآوران عتیق است.
انصراف
فراخوان خرید برگ آلوورا