به پرتال شاراکس خوش آمدید

پرکاربردترین مصارف آلوورا درایران

توسط : SHARAX تاریخ :‌ 27 خرداد 1402, 19:08 دسته بندی : وبلاگ / مقالات آلوورا

آلوورا گیاهی با خاصیت های فراوان است که امروزه از آن در زمینه های مختلف استفاده می شود . در کشور ما ایران هم سالهاست که کشت این گیاه معجزه آسا انجام می شود . بیشترین مزارعه آن در شهرهای گرم جنوب کشور قرار دارد ؛ هرچند که امکان پرورش آن به صورت گلخانه ای نیز وجود دارد .

 

مزرعه آلوورا

 

می توان گفت در ایران بیشتر مصرف این گیاه به بخش غذایی و بهداشتی تعلق دارد ؛ از مصارف غذایی آن می توان به انواع نوشیدنی ها و از مصارف دارویی آن میتوان به انواع کرم های آرایشی و بهداشتی اشاره کرد .

 

خوشبختانه در سال های اخیر پژوهش هایی در دانشگاه های کشور انجام شده تا بتوان از این کیاه فوق العاده در بخش ها و صنایع دیگری استفاده کرد .

 

البته لزوم حمایت دولت از بخش خصوصی و شرکت هایی همچون صنایع نوآوران عتیق همیشه لازم است ؛ چرا که قطعا فعالیت های پژوهشی نیازمند صرف هزینه های بالایی است که از توان شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای کوچکتر خارج می باشد .

 

برای مثال کشت الوورا در گلخانه نیازمند فناوری خاصی است که امروزه به لطف تلاش های شبانه روزی عزیزان فعال در این حوزه ، به راحتی و با صرف سرمایه های اندک ، امکان راه اندازی گلخانه آلوورا برای علاقه مندان به این حیطه بدون وابستگی به واردات از کشورهای خارجی فراهم شده است .

 

چنانچه شما عزیزان نیز به راه اندازی مزرعه یا گلخانه آلوورا در شهر خود علاقه دارید می توانید با کارشناسان خبره شرکت ما تماس گرفته و سوالات خود را در این باره بپرسید .

 

همچنان ما می توانیم در این مسیر شما را یاری کنیم و حتی در صورت امکان محصولات شما را به منظوری فرآوری خریداری نماییم .

 

مطالب مشابهارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت صنایع نوآوران عتیق است.
انصراف
فروش ویژه دایس و پودر آلوئه ورا