به پرتال شاراکس خوش آمدید

تهیه نوشیدنی از آلوورا

توسط : SHARAX تاریخ :‌ 24 اردیبهشت 1401, 15:18 دسته بندی : وبلاگ

از جمله کاربردهای گیاه آلوورا استفاده آن بصورت خوراکی است ؛ برای مثال می توان از ژل گیاه آلوورا نوشیدنی های گوارایی تهیه کرد . برای این منظور هم می توان ژل های آلوورای خوراکی را از بازار تهیه کرد هم مستقیما از خود برگ استخراج نمود .

 

نوشیدنی آلوورا

 

نحوه تهیه نوشیدنی آلوورا

 

اگر تمایل دارید مستقیما از برگ آلوورا برای تهیه نوشیدنی استفاده کنید ابتدا برگ آلوورا را با آب تمیز بشویید ؛ سپس آنرا خشک نمایید و پوستش را به آرامی جدا کنید . توجه داشته باشید که برای راحتی می توانید برگ را تکه تکه نموده و سپس به جدا سازی پوست بپردازید . ژل آلوورایی که به این صورت بدست آوردید کمی حالت چسبناکی دارد که اگر کمی آب به آن اضافه کنید نوشیدنی دلچسبی خواهد شد .

 

نوشیدنی این گیاه ارزشمند را می توان با آب میوه های دیگر هم ترکیب کرد و به طعم بهتری هم دست یافت .

 

ترکیب آب سیب با عصاره آلوورا یکی از بهترین هاست ؛ بدین منظور آب سیب را به مخلوط ژل آلوورا اضافه نمایید و کمی آنرا هم بزنید تا با یکدیگر ترکیب شوند سپس کمی در یخچال قرار دهید و در نهایت این نوشیدنی خنک و گوارا را بنوشید .

 

 

حساسیت به آلوورا

 

مواد تشکیل دهنده ژل آلوورا کلا بصورتی است که کمتر کسی نسبت به آن دچار حساسیت می باشد ولی باز هستند کسانی که پس از نوشیدن آن دچار دل درد های خیلی کم و یا گاهی دچار خارش بدن می شوند . پس بهتر است ابتدا کمی از این نوشیدنی میل کنید و 30 دقیقه بعد از آن اگر دچاز علائم بالا نشدید با آسودگی خاطر از آن استفاده نمایید .

 

آلوورا جزء آن دسته از گیاهان است که برای بدن انسان بسیار مفید است و بهتر است در رژیم غذایی خودمان حتما از آن استفاده کنیم . محققان با رشد علم ، هرروزه متوجه یکی ویژگی جدید در این گیاه می شوند .

 

شرکت صنایع نوآوران عتیق ( شاراکس ) با بهره مندی از تیمی توانا در تلاش است که بتواند با تولید ژل های با کیفیت تر آلوورا نه تنها نیاز داخلی بلکه صادرات بیشتر این محصول را تامین کند .

 

مطالب مشابهارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت صنایع نوآوران عتیق است.
انصراف
فراخوان خرید برگ آلوورا